Український артист Володимир Зеленський відповів на питання про те, «ким повинен бути Президент України?».

Про це повідомляє офіційний канал «Команда Зеленського».

Відео на каналі опубліковано 12 січня та взято з великого ексклюзивного інтерв’ю Дмитру Гордону наприкінці грудня 2018 року. В даному відео Зеленський відповів на питання Гордона каєм повинен бути Президент України.

«За мене червоніти можу тільки я. Тільки я один. Я нікому не дозволю, щоб хтось розчарувався в мені. Мені буде страшно. Мені буде соромно. І взагалі це перекреслить всі мої бажання жити далі і що робити…Президентом України повинен бути просто порядна людина.», — заявив Зеленський.

В коментарях передплатники підтримали Зеленського в участі на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.
«Володя — ти шанс кожного українця, не відбирай у нас надію!», — написав Валерій Тарасенко.
«Хай буде так! Головне 31-го усім не сидіти і чекати, коли все стане добре а ОБОВ’ЯЗКОВО прийти і проголосувати!», — додав Олександр Пиковець.

Нагадаємо, український журналіст і аналітик Олександр Демченко розповів про те, як може обернутися ситуація з президентською гонкою Володимира Зеленського. Він заявив, що найімовірніше Зеленський відкличе свою кандидатуру за 23 дні до виборів.

«Акценти» також писали, що кандидат у президенти Володимир Зеленський зробив гучну заяву: «пішовши в політику, артист перестає бути артистом».

Раніше портал «Акценти» повідомляв, що Володимир Зеленський в якості кандидата в президенти України став справжнім сюрпризом для чергових виборів. Вже сьогодні його шанси зайняти крісло лідера нації оцінюють по всьому світу.