Фотограф

Джейсон Сігел знайшов (©Jason Siegel) знайшов ще одне прекрасне застосування для старої фототехніки. Він створює зброю з використанням різних камер, об’єктивів і фотоаксесуарів і виступає проти насильства. Творчий проект носить назву «Стріляй портрети, а не людей» (Shoot Portraits, Not People). Автор створює зброю, але звичайно ж заявляє, що його зброя проти насильства. Нижче ви можете розглянути останні моделі з колекції зброї для фотографів Джейсона Сігела, які були створені у співпраці зі скульптором Keith d’angelo.

Прем’єра фотопроекту була ще рік тому.

Фотограф продовжує удосконалюватися і шукати нові творчі рішення. Репліки снайперських гвинтівок, Узд, різні міни і навіть Willys Jeep 1947 були виставлені в галереї військової атрибутики EVOKE Contemporary’s Railyard.

Якщо ближче розглянути експонати фотопроекту, можна виявити, що фотограф стилізував лінзи під гранати, частини фотомоторов виступають в ролі спускових гачків, а касети для плівки нанизані у вигляді кулеметних стрічок.

Тандем професійного фотографа і досвідченого художника дозволяє створювати анатомічний правильне зброю з різних частин фотокамери. Спільний проект служить нагадуванням всім, хто живе на планеті про те, що залізо має творити, а не вбивати живе.

А нам в редакції дуже сподобався такий вид кришки для об’єктивів. Ми навіть подумали, що подібну не завадило б мати кожному фотографу. Погодьтеся, адже дуже зручно діставати з рюкзака потрібну лінзу просто за чеком. Та й взагалі — непогана ідея для стартапу!